Maszyny budowlane Serwis maszyn budowlanych, części, diagnostyka, naprawa maszyn budowlanych. Newholland, Maszyny budowlane New Holland, Caterpillar, CAT, Komatsu, JCB, Daewoo, Doosan, Hitachi, Case, Atlas, Terex, Bobcat, O&K, Kobelco, Volvo, Kramer, Weidemann, Hyundai, Zeppelin, Fiat, Ford, Neuson, Fuchs, Dynapac, Vibromax, Mista Czołowe firmy z branży, takie jak New Holland, Kobelco, Hitachi, Caterpillar, Case, Komatsu, Volvo, Manitou czy JCB z pewnością nie osiągnęłyby tak wysokiej rynkowej pozycji, gdyby nie szeroka gama oferowanych maszyn, w tym produktów o opartych o najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne. Nie sposób wspomnieć o ich wszechstronnych zastosowaniach - można je wykorzystywać nie tylko na placach budów, ale także w budownictwie drogowym i przy zagospodarowywaniu terenów zielonych.

STRONA GŁÓWNA MASZYNY CZĘŚCI SERWIS MASZYNY UŻYWANE KARIERA KONTAKT
minikoparki miniładowarki koparko-ładowarki ładowarki
teleskopowe
koparki kołowe koparki
gąsienicowe
ładowarki kołowe spycharki równiarki

STRONA GŁÓWNANaszym celem jest zapewnienie najlepszych rozwiązań klientom branży maszyn budowlanych.

Oferujemy produkty marki New Holland Construction - producenta z ponad 100 letnim doświadczeniem. RENTRAK to również wynajem maszyn, usługi serwisowe, oraz sprzedaż części zamiennych do większości maszyn, spotykanych na naszym rynku.

Nasza oferta wynajmu to zarówno kompaktowe maszyny do robót budowlanych jak i specjalistyczny sprzęt do robót ziemnych, koparki gąsienicowe (1, 5 T do 50 ton), spycharki (15- 24 tony) oraz ładowarki kołowe (6- 30 ton)
NASZ PARTNER
www.newholland.com
Sprawd

509 555 681
strona główna   maszyny   części   serwis   maszyny używane  praca   kontakt
(c) BV Sp. z o.o.   Hosting zapewnia: Hoste.pl
Maszyny budowlane, koparko-ładowarka, koparka kołowa gąsienicowa, minikoparka, mini-koparka, ładowarka, miniładowarka, mini-ładowarka, spycharka, spychacz, równiarka, ładowarka teleskopowa, teleskop, skidsteer, skid steer, młot hydrauliczny, wyburzeniowy, New Holland, Caterpillar, CAT, Komatsu, JCB, Daewoo, Doosan, Hitachi, Case, Atlas, Terex, Bobcat, O&K, Kobelco, Volvo, Kramer, Weidemann, Hyundai, Zeppelin, Fiat, Ford, Neuson, Fuchs, Dynapac, Vibromax, Mista, Serwis maszyn budowlanych, części, diagnostyka, naprawa maszyn budowlanych
 
Na polskim rynku działa coraz więcej firm, które oferują najnowocześniejsze urządzenia do prac budowlanych. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z ich usług.

Bardzo ważną rolę spełniają profesjonalnie działający dealerzy i przedstawiciele, którzy zawsze potrafią właściwie dobrać urządzenia do odpowiednich prac, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Z pewnością należy do nich Rentrak - profesjonalne przedsiębiorstwo zapewniające kompleksowe usługi związane ze sprzedażą, serwisem i wynajmem maszyn budowlanych spotykanych na naszym rynku. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem marki New Holland Construction. Oferta Rentraka jest bardzo szeroka - znajdują się w niej m.in. koparko-ładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, minikoparki, ładowarki kołowe, kompaktowe ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, miniładowarki, spycharki i równiarki. To jednak nie wszystko - firma oferuje także specjalistyczne koparki do wyburzeń, prac melioracyjnych oraz hydrauliczne młoty wyburzeniowe, nożyce i inny osprzęt do maszyn budowlanych. W Rentraku można dostać maszyny takich producentów, jak New Holland, Case, Kobelco, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Manitou, JCB, Fiat, Hitachi, Atlas, Terex, Fuchs, Daewoo, Doosan, Bobcat, O&K, Kramer, Weidemann, Ford, Neuson, Dynapac, Vibromax, Mista oraz innych. Osoby, które użytkują maszyny budowlane, wiedzą, jak ważną sprawą jest szybka dostawa części oraz materiałów eksploatacyjnych. W Rentraku użytkownicy i wykonawcy dostaną części do większości maszyn budowlanych, które są użytkowane na polskich budowach. Klienci bez problemu zaopatrzą się tu w części do maszyn takich producentów, jak New Holland, Caterpillar, Case, Kobelco, Hitachi, Komatsu, JCB, Volvo, Liebherr, Doosan, Kramer, Hyundai, Atlas, Terex Fuchs i inne. Warto zwrócić uwagę, że poza dostawami części zapewniony jest także montaż oraz doradztwo techniczne.

Produkowane obecnie maszyny spełniają najwyższe wymagania, jeśli chodzi o systemy jakości. Powstają w wyniku procesów produkcyjnych na najwyższym światowym poziomie. Najlepszy dowód ich jakości to posiadane certyfikaty. Każda maszyna jest produkowana w wielu wersjach i wariantach, które są odpowiedzią na nawet najwyższe wymagania rynku. Jak wiadomo, wieloletnie użytkowanie maszyn jest niemożliwe bez profesjonalnego serwisu. W jego ramach firmy powinny oferować pełen zakres obsługi technicznej. W jej skład wchodzą: naprawy główne, przeglądy okresowe, umowy serwisowe, diagnostyka oraz doradztwo techniczne. Rentrak zapewnia wszystkie te opcje. Jego Serwis Polowy, działający na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego, zaoszczędza czas klientów. Większość czynności serwisowych jest prowadzona na miejscu pracy maszyny, zapobiegając ich przestojom. W ten sposób mogą być naprawiane m.in. minikoparki, miniładowarki, koparko-ładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, równiarki oraz spycharki.

Rentrak dysponuje nowoczesnymi samochodami serwisowymi. Są one w pełni wyposażone zarówno w specjalistyczne narzędzia, jak i podstawowe materiały eksploatacyjne do maszyn (takie jak filtry, smary, oleje), gwarantujące szybkość i niezawodność obsługi. Firma prowadzi obsługę serwisową i naprawy maszyn takich producentów, jak New Holland, Case, Kobelco, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Manitou, JCB, Fiat, Hitachi, Atlas, Terex, Fuchs, Daewoo, Doosan, Bobcat, O&K, Kramer, Weidemann, Ford, Neuson, Dynapac, Vibromax, Mista oraz innych. Warto podkreślić, że firma jest w stanie naprawić niemal każdą maszynę budowlaną działającą na polskim rynku. Sprawność maszyn budowlanych zależy od całego kompleksu przedsięwzięć - chodzi tu m.in. o dobór odpowiednich materiałów i osprzętu, odpowiedni serwis, prawidłowość eksploatacji oraz jakość wykonania usług. Chodzi tu o wszystkie maszyny z branżowej czołówki, a więc New Holland, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Case, Kobelco, Manitou, JCB, Fiat, Hitachi, Atlas, Terex, Fuchs, Daewoo, Doosan, Bobcat, O&K, Kramer, Weidemann czy Ford. Jeśli firma prowadzi działalność serwisową, wymaga to szczególnie bogatego wyposażenia technicznego oraz wykwalifikowanych kadr. Rentrak z pewnością spełnia te warunki. Wiele lat pracy w branży i bogate doświadczenie pozwalają na obsługę serwisową na najwyższym poziomie. Firma świadczy naprawy maszyn dla klientów krajowych, jak i zagranicznych. Warte podkreślenia jest także fachowe doradztwo techniczne dotyczące użytkowania maszyn. Celem jest tu zapewnienie klientom i użytkownikom maszyn najwyższej gotowości technicznej przy możliwie najniższych kosztach eksploatacji. Zakup maszyny budowlanej to dla wielu firm duża inwestycja. Niektórych wykonawców nie stać na kupno tej klasy sprzętów - do nich skierowana jest oferta wynajmu. Jeśli firma potrzebuje maszyny tylko na sezon lub do wykonania konkretnych robót, wynajęcie maszyn rzeczywiście jest optymalnym rozwiązaniem. W tym celu można skorzystać z usług specjalistycznych firm wynajmujących sprzęt i narzędzia budowlane. W Rentraku można wynająć wszystkie wymienione wcześniej maszyny. I tak np. można taniej skorzystać z koparek gąsienicowych o masie od 1,5 tony do 50 ton, spycharek od 15 do 24 ton czy ładowarek kołowych od 6 do 30 ton. W ofercie znajdują się maszyny tak uznanych marek, jak m.in. New Holland, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Case, Kobelco, Manitou, JCB, Fiat, Hitachi, Atlas, Terex, Fuchs, Daewoo, Doosan, Bobcat, O&K, Kramer, Weidemann czy Ford. używane maszyny budowlane Dzięki ofercie firmy Rentrak firmy mają tańszy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań branży maszyn budowlanych - mogą korzystać z najlepszych produktów ze wszystkimi ich zaletami użytkowymi i eksploatacyjnymi. Szeroka gama maszyn budowlanych, jaką Rentrak posiada w swojej ofercie, zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta.
Usługi remontowo - budowlane białystok Zielone Strony - Dobre Strony katalog cycling 3 Ks. kursy jĘzykowe katalog cycling 2 Katalog stron ?? Katalog stron WWW Katalog stron internetowych