W skład obsługi technicznej wchodzą m.in. naprawy główne, przeglądy okresowe, umowy serwisowe, diagnostyka oraz doradztwo techniczne. Powinny je gwarantować wszystkie firmy, które mają w ofercie najnowocześniejsze maszyny budowlane, czyli New Holland, Case, Kobelco, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Manitou, JCB, Fiat, Hitachi, Atlas, Terex, Fuchs, Daewoo, Doosan, Bobcat, O&K, Kramer, Weidemann, Ford, Neuson, Dynapac, Vibromax czy Mista. Maszyny budowlane Serwis Polowy Rentraka, działający na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego, zaoszczędza czas klientów. Większość czynności serwisowych jest prowadzona na miejscu pracy maszyny, zapobiegając ich przestojom. Co ważne - Rentrak dysponuje nowoczesnymi samochodami serwisowymi.

STRONA GŁÓWNA MASZYNY CZĘŚCI SERWIS MASZYNY UŻYWANE KARIERA KONTAKT
NASZE OFERTY PRACY:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Mechanik serwisu maszyn budowlanych

DORADCA TECHNICZNO – HANDLOWY SERWISU

Pracuj u nas

Opis stanowiska:
- naprawa i serwisowanie maszyn budowlanych w serwisie firmowym lub polowym
- doradztwo techniczne
Wymagania:
- wymagane min. wyksztalcenie zawodowe
- znajomość budowy i naprawy maszyn budowlanch
- prawo jazdy kat. B
- podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
- samodzielną i odpowiedzialną pracę
- stabilne zatrudnienie
- praca w rozwijającej sie firmie o zasiegu miedzynarodowym
- atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje prosimy przesylac na adres e-mail: rentrak@rentrak.pl lub tel. kom. 509 33 98 33
strona główna   maszyny   części   serwis   maszyny używane  praca   kontakt
(c) BV Sp. z o.o.   Hosting zapewnia: Hoste.pl
Maszyny budowlane, koparko-ładowarka, koparka kołowa gąsienicowa, minikoparka, mini-koparka, ładowarka, miniładowarka, mini-ładowarka, spycharka, spychacz, równiarka, ładowarka teleskopowa, teleskop, skidsteer, skid steer, młot hydrauliczny, wyburzeniowy, New Holland, Caterpillar, CAT, Komatsu, JCB, Daewoo, Doosan, Hitachi, Case, Atlas, Terex, Bobcat, O&K, Kobelco, Volvo, Kramer, Weidemann, Hyundai, Zeppelin, Fiat, Ford, Neuson, Fuchs, Dynapac, Vibromax, Mista, Serwis maszyn budowlanych, części, diagnostyka, naprawa maszyn budowlanych

Często długoletnie użytkowanie maszyn jest niemożliwe bez fachowego serwisu. W jego ramach profesjonalne firmy oferują pełen zakres obsługi technicznej. W skład obsługi technicznej wchodzą m.in. naprawy główne, przeglądy okresowe, umowy serwisowe, diagnostyka oraz doradztwo techniczne. Powinny je gwarantować wszystkie firmy, które mają w ofercie najnowocześniejsze maszyny budowlane, czyli New Holland, Case, Kobelco, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Manitou, JCB, Fiat, Hitachi, Atlas, Terex, Fuchs, Daewoo, Doosan, Bobcat, O&K, Kramer, Weidemann, Ford, Neuson, Dynapac, Vibromax czy Mista. Rola profesjonalnych firm to nie tylko sprzedaż, ale także fachowe doradztwo na najwyższym poziomie - nawet dla najbardziej wymagających klientów. Dobrym przykładem jest tu firma Rentrak, która zapewnia wszystkie opcje związane z serwisem. Chodzi tu o takie maszyny, jak m.in. minikoparki, miniładowarki, koparko-ładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, równiarki oraz spycharki. Serwis Polowy Rentraka, działający na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego, zaoszczędza czas klientów. Większość czynności serwisowych jest prowadzona na miejscu pracy maszyny, zapobiegając ich przestojom. Co ważne - Rentrak dysponuje nowoczesnymi samochodami serwisowymi. Są one w pełni wyposażone zarówno w specjalistyczne narzędzia, jak i podstawowe materiały eksploatacyjne do maszyn (takie jak filtry, smary, oleje), gwarantujące szybkość i niezawodność obsługi. Firma prowadzi obsługę serwisową i naprawy maszyn takich producentów, jak New Holland, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Case, Kobelco, Manitou, JCB, Fiat, Hitachi, Atlas, Terex, Fuchs, Daewoo, Doosan, Bobcat, O&K, Kramer, Weidemann, Ford, Neuson, Dynapac, Vibromax, Mista oraz innych. Rentrak jest autoryzowanym przedstawicielem marki New Holland. Grupa New Holland łączy w sobie cztery silne marki - O&K, Kobelco, Fiat Kobelco, New Holland Construction, dzięki czemu znajduje się w czołówce budowlanej branży. To łącznie ponad 230 lat doświadczenia w konstruowaniu i doskonaleniu profesjonalnych maszyn do prac budowlanych. Grupa skupia w sobie kilkanaście różnych rodzin produktowych, w skład których wchodzą zarówno ciężkie, jak i kompaktowe maszyny budowlane. Daje to kilkadziesiąt podstawowych modeli różnych sprzętów - od minikoparek i miniładowarek, po ciężkie koparki gąsienicowe o wadze ponad 80 ton. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie one w ciągu ostatnich lat zostały zmodernizowane. To, czy maszyna jest sprawna, zależy od całego kompleksu przedsięwzięć - chodzi tu m.in. o dobór odpowiednich materiałów i osprzętu, odpowiedni serwis, prawidłowość eksploatacji oraz jakość wykonania usług. Chodzi tu o wszystkie maszyny z branżowej czołówki, a więc New Holland, Caterpillar, Komatsu, Volvo, Case, Kobelco, Manitou, JCB, Fiat, Hitachi, Atlas, Terex, Fuchs, Daewoo, Doosan, Bobcat, O&K, Kramer, Weidemann czy Ford. Jeśli firma prowadzi działalność serwisową, wymaga to szczególnie bogatego wyposażenia technicznego oraz wykwalifikowanych kadr. Rentrak z pewnością spełnia te warunki. Wiele lat pracy w branży i bogate doświadczenie pozwalają na obsługę serwisową na najwyższym poziomie. Firma świadczy naprawy maszyn dla klientów krajowych, jak i zagranicznych. Warte podkreślenia jest także fachowe doradztwo techniczne dotyczące użytkowania maszyn. Celem jest tu zapewnienie klientom i użytkownikom maszyn najwyższej gotowości technicznej przy możliwie najniższych kosztach eksploatacji. Warto podkreślić, że Rentrak jest w stanie naprawić niemal każdą maszynę budowlaną działającą na polskim rynku. Firma zapewnia też szybką dostawę części oraz materiałów eksploatacyjnych do większości maszyn użytkowanych w Polsce. Klienci bez problemu zaopatrzą się tu w części do maszyn takich producentów, jak New Holland, Caterpillar, Case, Kobelco, Hitachi, Komatsu, JCB, Volvo, Liebherr, Doosan, Kramer, Hyundai, Atlas, Terex Fuchs i inne. Co ważne - poza dostawami części zapewniony jest także montaż oraz doradztwo techniczne. Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawie maszyn pozwala firmie Rentark oferować usługi na najwyższym poziomie. Bogate wyposażenie techniczne pozwala na sprawne przeprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych remontów i napraw.